Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Helmut Peters Bauunternhemen GmbH

  • Berlin , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00 - 17:00 i w piątek do 13:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie budową w tym koordynacja prac i pracowników na budowie oraz ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

  • monitorowanie harmonogramu realizacji robót i dokumentacja budowy w tym certyfikatów i deklaracji zgodności, niezbędnych do odbiorów końcowych,

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem i specyfikacją techniczną,

  • kontrolowanie wydatków i rozliczeń związanych z realizowanym projektem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub średnie techniczne,

  • 3- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym – samodzielne zarządzanie i organizacja projektów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość niemieckiego prawa budowlanego i procedur administracyjnych, przestrzeganie procedur, norm i przepisów bhp i ppoż,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1 według europejskich ram referencyjnych mile widziany).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i długoletnią współpracę,

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

  • możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia na rynku zagranicznym,

  • odzież roboczą i niezbędne narzędzia do realizacji powierzonego zadania, w tym do użytku służbowego: samochód wraz z kartą na paliwo oraz komórka i laptop,

  • pomoc w organizacji zakwaterowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • służbowy samochód

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, to prosimy o dokumenty aplikacyjne w języku polskim i niemieckim zawierające oczekiwania odnośnie wynagrodzenia i wskazanie terminu rozpoczęcia pracy.

Wysyłając aplikację kandydat wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Helmut Peters Bauunternehmen GmbH – Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym działającym na rynku od 70 lat. Jako generalny wykonawca i podwykonawca robót budowlanych, remontowych i wykończeniowych specjalizujemy się w objektach komercyjnych i przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy