Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy - Niemcy

ABS GmbHO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie budową projektów inżynieryjnych i drogowych
  • Koordynacja personelu własnego i podwykonawców
  • Ekonomiczne i zgodne z terminarzem zaopatrzenie w sprzęt, materiały i maszyny
  • Wdrożenie nadzoru procesu budowlanego zgodnego z założeniami ekonomicznymi i technicznymi
  • Przeprowadzanie pomiarów i tworzenie kosztorysów
  • Osoba kontaktowa dla wykonawców, instytucji państwowych, deweloperów, biur inżynierskich i klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie budownictwa podziemnego z naciskiem na układanie kabli światłowodowych
  • Ukończone studia z tytułem inżyniera budownictwa (m/k/d) lub podobne kwalifikacje, np. technik budowlany lub brygadzista
  • Zaangażowanie, asertywność i umiejętności negocjacyjne
  • Podstawowa znajomość obsługi programów księgowych
  • Rzetelność, elastyczność i poczucie odpowiedzialności oraz samodzielny sposób pracy
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu budową
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (konieczna)
  • Pożądany angielski
  • Ważne prawo jazdy (przynajmniej kategoria B)

To oferujemy

  • zatrudnienie na czas nieokreślony, optymalnie na stałe, w innowacyjnej, rodzinnej firmie z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku
  • Przyjemna atmosfera pracy, atrakcyjne, prowizyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, płaska hierarchia, krótkie ścieżki decyzyjne
  • Profesjonalność i motywacja koleżanek i kolegów – praca u nas to również przyjemność!
  • Nowoczesna flota pojazdów i wyposażenie pracy, kompleksowe wsparcie projektów

O nas

Dla naszego klienta na terenie Niemiec poszukujemy kierownika budowy z doświadczeniem głównie w pracach inżynieryjnych oraz w kładzeniu światłowodów.

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim/angielskim.

Kierownik budowy - Niemcy, Niemcy