Oferta pracy

Kierownik budowy

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem robót budowlanych przy budowie obiektów/wież radiokomunikacyjnych

  • Analiza projektu wykonawczego, warunków pozwolenia na budowę oraz umowy o wykonanie robót budowlanych, zezwalanie na pracę maszyn i urządzeń na budowie zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową i przepisami UDT

  • Planowanie, kontrola i ocena sposobu wykonania i postępu robót realizowanych przez zespół pracowników budowlanych

  • Koordynacja prac brygad i podwykonawców, określenie zakresu prac do wykonania zgodnie z opracowanym harmonogramem rzeczowo-finansowym

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • Kontakt z Inwestorem, informacja o zakończeniu robót budowlanych, gotowości do odbioru wpisami do dziennika budowy oraz uczestnictwo w odbiorze końcowym, a także organizacja i nadzór usunięcie ewentualnych stwierdzonych wad i usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalizacji budowlanej

  • Doświadczenie w zarządzaniu budową oraz zespołami

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej, dbałość i skrupulatność

  • Wiedza z zakresu Prawa Budowlanego, przepisów BHP

  • Samodzielność oraz umiejętność zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu

  • Gotowość do realizacji projektów na terenie: Wrocławia, Wałbrzycha, Opola

To oferujemy

  • Stabilną pracę w ramach umowy o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym obowiązującym po okresie próbnym

  • Samochód służbowy, laptop, niezbędne narzędzia pracy

  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet benefitów w postaci możliwości korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

Impel Industrial Services tworzy grupa spółek realizujących specjalistyczne usługi skierowane do sektora przemysłowego. Wspieramy procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz wspomagamy naszych klientów w zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu. Naszym priorytetem jest stała gotowość w utrzymaniu bezawaryjnego działania instalacji technologicznych zakładów przemysłowych, zapobieganie przestojom w przemyśle oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort pracy.

Przewiń do profilu firmy