Kierownik Budowy

KAEFER S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem prac zleconych przy współpracy z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Robót

  • Wybór podwykonawców oraz nadzór nad pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne

  • Nadzór i kontrola prawidłowości i rzetelności rozliczeń i płatności związanych z realizacją projektu

  • Prowadzenie ciągłego nadzoru nad realizacją projektów

  • Współpraca i prowadzenie negocjacji z Klientem/podwykonawcą w zakresie realizacji budowy

  • Raportowanie o postępach / zaawansowaniu prac do Kierownika Projektu

  • Weryfikacja, sprawdzanie jakości i ilości zrealizowanych prac przez podwykonawców

  • Opracowywanie zapotrzebowania na środki produkcji niezbędne do prowadzenia robót

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

  • Organizacja pracy i logistyki na budowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, mechanika, energetyka, inżynieria środowiska i/lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym

  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi będą dużym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AUTOCAD

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne

  • Elastyczny system pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

KAEFER S.A.

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Service Desk Agent with German.

Przewiń do profilu firmy