Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

OLTREE sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zadania:

  • kierowanie i nadzorowanie pracami budowlanymi,
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • planowanie prac i przygotowywanie harmonogramów,
  • bieżące raportowanie,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz ochrony środowiska,
  • zarządzanie personelem oraz nadzorowanie prac podwykonawców,
  • współpraca z kierownikami robót oraz  kierownikami budów,
  • kontakt z dostawcami ,zamawianie materiałów zgodnie z harmonogramem,
  • nadzór i kontrola nad jakością prac budowlanych oraz uczestniczenie w odbiorach wykonanych prac,
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,

Oczekiwania:

  • min. 2-letniego doświadczenia na budowach na stanowisku Kierownika Budowy/Robót, w szczególności przy kierowaniu robotami drogowymi,
  • posiadania uprawnień konstrukcyjno-budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz zarządzania ludźmi, pracy pod presją czasu,
  • posiadania prawa jazdy kat. B.,
  • znajomości oprogramowania inżynierskiego np.: AutoCAD, znajomość pakietu Office, w szczególności biegła znajomość Excel,

Oferujemy:

  • stałą, pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, laptop, samochód,
  • możliwość rozwoju i samodoskonalenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • szansę zdobycia doświadczenia w realizacji różnorodnych projektów,
  • pracę w profesjonalnej firmie,
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne