Oferta pracy

Kierownik budowy

Holiday Park & ResortO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i realizacja jednej z naszych inwestycji: 270 apartamentów w Sianożętach; 60 apartamentów w Ustroniu Morskim; kompleks 450 domków i 600 apartamentów w Cieplicach k. Jeleniej Góry; hotel w Łebie; hotel w Poznaniu; kompleks biurowy w Poznaniu; kompleks biurowo-magazynowy w Poznaniu

  • Sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów

  • Organizowanie wykonawstwa budowlanego

  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej

  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kątem kosztowym, terminowym oraz jakościowym

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, przepisów prawa budowlanego

  • Ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Budowy

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu budowlanym

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych

  • Znajomość Ms Office

  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych

  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu

  • Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zakwaterowanie blisko budowy (firma pokrywa koszty)

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę – nie jest to praca projektowa (po zakończeniu jednej inwestycji - realizacja kolejnej)

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, darmowy wypoczynek w Holiday Park & Resort)

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji o zróżnicowanym charakterze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego na południu Polski. Prowadzimy obecnie 6 resortów, które cały czas rozbudowujemy, w planach mamy także inwestycje w górach - kompleks apartamentów i domów w Karpaczu, w Poznaniu - hotel butikowy, a także w Łebie - kompleks hotelowy oraz resort z domami, apartamentami i parkiem rozrywki.

Przewiń do profilu firmy