Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy (m.in. prowadzenie dziennika budowy i kontrola wymaganych wpisów o przebiegu zdarzeń, zapewnienie prowadzenia dziennika montażu oraz dziennika robót modernizacyjnych, kierowanie robotami konstrukcyjno-budowlanymi i robotami montażowymi w branży mechanicznej, przestrzeganie wymogów prawa budowlanego, przepisów i norm technicznych związanych z pełnieniem funkcji Kierownika Budowy),

  • przejęcie protokolarne terenu budowy od Inwestora (organizacja i demobilizacja placu budowy),

  • zapewnienie opracowania planu BIOZ (Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia) przy udziale komórki BHP oraz zapewnienie opracowania POR (Projekt Organizacji Robót) dla inwestycji przy udziale biura projektowego,

  • organizacja oraz nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację, harmonogram oraz założony budżet,

  • kontrola nad terminową i jakościową realizacją robót, zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • współpraca z Inwestorem i podwykonawcami, wybór podwykonawców i dostawców, kontrola i rozliczanie robót podwykonawców pod kątem zgodności z umową,

  • udział w odbiorach wykonywanych robót oraz przygotowanie (koordynacja) dokumentacji odbiorowej,

  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń i decyzji we współpracy z organami administracji publicznej i gestorami sieci,

  • udział w przygotowaniu i prowadzenie dokumentacji robót, uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki – budownictwo, energetyka cieplna, mechanika lub pokrewne),

  • wiedza i doświadczenie w realizacji obiektów w zakresie energetyki przemysłowej (mile widziane w zakresie gazowych układów kogeneracyjnych),

  • znajomość prawa budowlanego i energetycznego oraz praktyczna wiedza na temat procesu formalno-prawnego w uzyskiwaniu zgód i decyzji administracyjnych,

  • aktualne uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,

  • aktualne uprawnienia budowlane w zakresie sanitarnym (mile widziane),

  • dobra obsługa komputera, pakietu MS Office oraz programu do harmonogramowania (np. MS Project),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji (budowy na terenie całej Polski),

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę na ciekawych projektach,

  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • możliwości do dynamicznego rozwoju osobistego i zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe.

Remak-Energomontaż S.A. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 700 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Wiemy, że pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego wspieramy ich umiejętności i potencjał, poprzez szeroki wachlarz szkoleń, zarówno dla pracowników produkcji, jak i administracji. Zapewniamy pracę pełną wyzwań w interdyscyplinarnych zespołach, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów, a także kontakty z Klientami z różnych części świata.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.remak.com.pl/