Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

P.A. NOVA SA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramów budów;

  • Prowadzenie realizacji zgodnie z harmonogramem i budżetem;

  • Nadzór nad przebiegiem prac zgodnie z dokumentacją techniczną, PB, PN i sztuką budowlaną;

  • Udział w doborze podwykonawców dla prowadzonej inwestycji;

  • Nadzorowanie kosztów budowy i sporządzanie rozliczeń;

  • Przygotowywanie i przeprowadzenie odbiorów inwestorskich i urzędowych;

  • Zarządzanie pracą podległych pracowników i podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata;

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP;

  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo);

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji;

  • Znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad;

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym poziomie;

  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma PA NOVA SA, zajmuje się kompleksową obsługą procesu budowlanego – projektujemy, budujemy, a także zarządzamy nieruchomościami oraz zajmujemy się wdrażaniem technologii CAD dla biznesu.

Przewiń do profilu firmy