Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

INVESTBUD ALICJA, MATEUSZ PAWLIK S.C.

9 00014 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego,

  • Koordynowanie robót realizowanych przez podległych Pracowników i podwykonawców,

  • Planowanie i zamawianie środków produkcji, kontraktowanie dostawców i podwykonawców

  • Prowadzenie dziennika budowy,

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś/ukończyłaś studia wyższe, techniczne – budowlane,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji/projektów drogowych, wyburzeniowych i budowlanych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

O nas

Investbud Alicja i Mateusz Pawlik s.c. to firma, która od blisko 10 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku z sukcesem zrealizowane inwestycje na terenie województwa opolskiego jak i całego Kraju. Mieliśmy przyjemność współpracować przy wielu projektach z największymi firmami z branży budowlanej, a także być podwykonawcą wielu renomowanych inwestycji.

Więcej informacji na temat Investbud Alicja i Mateusz Pawlik s.c. można pozyskać na stronie internetowej www.investbud.opole.pl