Kierownik Budowy

Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k. O firmie

Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k.

Grunwaldzka 475

Plewiska (pow. poznański)

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, realizująca inwestycje w ramach przetargów publicznych poszukuje na cały etat osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • nadzór i realizacja inwestycji budowlanych, remontów i modernizacji obiektów budowlanych w ramach zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • negocjowanie umów z podwykonawcami,
  • współpraca z inwestorem,
  • nadzór i koordynowanie pracowników i podwykonawców,
  • rozliczanie budowy.

WYMAGANIA:

  • staż pracy na stanowisku kierownika budowy min. 5 lat,
  • wykształcenie wyższe o specjalności: konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • znajomość prawa budowlanego i technologii budownictwa,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
  • znajomość kosztorysowania i programów kosztorysujących,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERTA:

  • dobre warunki pracy i płacy,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.").

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy