Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

UNISERVO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami, nadzór i organizacja logistyczna budowy w generalnym wykonawstwie,

  • opracowywanie harmonogramów budowy w tym bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i koordynowanie zakresu robót podległych pracowników i podwykonawców,

  • egzekwowanie terminowości w oparciu o harmonogram,

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków,

  • raportowanie o postępie robót,

  • nadzór i kontrola budżetu budowy, racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mgr inż., kierunek: budownictwo),

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • umowa o pracę, pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premiowy system motywacyjny,

  • pakiet benefitów (dostęp do prywatnej opieki medycznej, kafeteria Mybenefit),

  • program szkoleń dostosowany do indywidualnych kompetencji pracownika,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itd.)

UNISERV

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej po realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Realizujemy kontrakty głównie w przemyśle cementowym, energetycznym, szklarskim i spożywczym.

Przewiń do profilu firmy