Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

MKL BAU sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Ogłoszenie dotyczy pracy na jednej z naszych budów na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, śląskiego lub warmińsko-mazurskiego
  • Nadzór nad realizacją budowy zgodnie z dokumentacją projektową, warunkami technicznymi wykonania i odbioru
  • Organizacja i koordynacja robót prowadzonych przez podwykonawców oraz monitorowanie jakości i terminowości ich pracy
  • Prowadzenie dokumentacji budowy wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej
  • Dokonywanie odbiorów technicznych oraz udział w czynnościach kontroli i odbioru obiektu budowlanego przez uprawnione organy oraz procedurze uzyskania pozwolenia na użytkowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Doświadczenia w realizacji projektów budowlanych
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Mile widziane

Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji ciekawych projektów

Kierownik Budowy, podlaskie