Oferta pracy

Kierownik Budowy

Michael Page

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Międzynarodowy generalny wykonawca powierzchni kubaturowych.

Twój zakres obowiązków

  • Praca dla Międzynarodowego Generalnego Wykonawcy,

  • odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z warunkami umowy z klientem, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa,

  • planowanie, organizacja i kontrola realizacji projektu,

  • koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy i budżet,

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,

  • koordynacja i nadzorowanie działań firm wykonawczych wraz z rozpoznawaniem opóźnień i stosowaniem środków naprawczych,

  • koordynacja pracy zespołu nadzorującego roboty budowlane.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • mile widziani kandydaci „świeżo" po zdobyciu uprawnień budowlanych,

  • podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • analizowanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego oraz zasadami BHP,

  • nadzorowanie pracowników oraz robót podwykonawców,

  • znajomość programów: AutoCad

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne