Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Jakon Sp. z o.o.O firmie

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne kierowanie realizacją prac zgodnie z założonym harmonogramem oraz budżetem,

  • Zarządzanie podległą kadrą,

  • Koordynacja prac podwykonawców, kontrola jakości, prowadzenie bieżących rozliczeń,

  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki materiałowej,

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP podczas prowadzenia prac budowlanych,

  • Prowadzenie dokumentacji budowy i bieżące raportowanie wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy minimum 2 lata,

  • Doświadczenie w pracy na dużych realizacjach po stronie Generalnego Wykonawcy,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Uprawnienia budowlane,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • zwrot kosztów za uprawnienia

Jakon Sp. z o.o.

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy