Kierownik Budowy

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPHU ,,AWPOL" Sp. z o.o.

    Firma z 25 letnią tradycją specjalizująca się w budowie stacji paliw
    poszukuje do realizacji inwestycji na terenie całego kraju:
    KIEROWNIKA BUDOWY

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem, wiedzą oraz prawem budowlanym,
    • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu,
    • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
    • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
    • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
    • koordynowanie prac podwykonawców na budowie,
    • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą).

    Wymagania:

    • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
    • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
    • minimum 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
    • znajomość programów MS Office, AutoCad,
    • czynne prawo jazdy kat. B.,
    • komunikatywność i dyspozycyjność,
    • mile widziane doświadczenie w budowie stacji paliw.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • umowę o prace,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
    (CV) na adres:

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe
    AWPOL Sp. z o.o.
    ul. Domaszowska 104
    25-420 Kielce

    lub za pomocą przycisku Aplikuj
    www.awpol.nazwa.pl

    Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

    bottom