Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIM CONSTRUCTION Sp. zo.o., jest spółką z grupy IDS BUD S.A. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, świadczy usługi w zakresie m.in. budownictwa inżynieryjnego, drogowego, budowy rurociągów. W ofercie spółki znajdują się wszelkie prace budowlane i inżynieryjne, związane z tworzeniem infrastruktury terenów pod budownictwo, oraz rozbudowy i modernizacje istniejącej infrastruktury miast i gmin (m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne, energetyczne, telekomunikacyjne). Dzięki łączeniu doświadczenia z nowoczesnością sprawnie i solidnie wywiązujemy się z powierzonych zadań.

    Opis stanowiska:

    • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
    • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
    • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
    • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
    • bieżące raportowanie o przebiegu prac.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne budowlane,
    • uprawnienia budowlane - warunek konieczny,
    • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,
    • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
    • dobra znajomość języka angielskiego,

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • profesjonalną opiekę medyczną
    • dostosowane do potrzeb ubezpieczenia na życie
    • system premiowy za szczególne osiągnięcia
    • wybór szkoleń
    • serdeczną atmosferę pracy

    Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą Aplikuj.