Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

EKOINBUD Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • całościowy nadzór nad budową w oparciu o wymogi i standardy procesu budowlanego

  • prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem

  • planowanie i kontrolowanie robót we wszystkich zakresach budowy

  • reprezentowanie firmy i zarządzanie relacjami z podwykonawcami, kontrahentami i inwestorem

  • optymalizowanie efektywności finansowej inwestycji

  • identyfikacja ryzyk i podejmowanie działań zaradczych

  • współpraca z działami firmy zaangażowanymi w proces projektowania, przygotowania produkcji i realizacji inwestycji

  • przygotowywanie rozliczenia końcowego budowy

  • prowadzenie dokumentacji technicznej budowy

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze budowlanym,

  • praktyka w tworzeniu harmonogramów prac budowlanych i przygotowywaniu oraz rozliczaniu budżetu inwestycji,

  • doświadczenie w kierowaniu brygadami pracowniczymi oraz koordynowaniu pracy podwykonawców

  • biegła obsługa programów komputerowych niezbędnych w pracy na stanowisku AutoCad oraz Excel

  • gotowość do wykonywania zadań poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych

  • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie

  • zatrudnienie w formule B2B lub umowy o pracę

  • pakiet opieki medycznej

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • program wdrożenia na stanowisku

  • szkolenia w zakresie stosowanej technologii

  • niezbędne narzędzia pracy

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem” ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy