Oferta pracy

Kierownik Budowy

Enprom Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacje budów z branży elektroenergetycznej WN i NN

  • Opracowywanie harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów

  • Organizacja i nadzór nad prowadzonymi robotami zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy

  • Koordynowanie prac ekip montażowych

  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk/elektrotechnika

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju lub poza granicami Polski

  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie w realizację stawianych celów

  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa B2B, lub inna forma współpracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress-code

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z rozpoczęciem nowych projektów poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w delegacji na terenie Polski

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.