Oferta pracy

Kierownik budowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego zaufanego Klienta z branży budowlanej - generalnego wykonawcy- poszukujemy kierownika budowy, posiadającego doświadczenie w pełnej realizacji inwestycji mieszkalnej. Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych oraz nowych obszarów do rozwoju, cechuje Cię wysoki poziom odpowiedzialności i jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy serdecznie do współpracy.

Kierownik budowyNumer ref.: /466/11/2020/MT/60074

zadania

  • samodzielne kierowanie realizacją prac zgodnie z założonym harmonogramem oraz budżetem
  • zarządzanie podległą kadrą
  • koordynacja prac podwykonawców, kontrola jakości, prowadzenie bieżących rozliczeń
  • prowadzenie prawidłowej gospodarki materiałowej
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP podczas prowadzenia prac budowlanych
  • prowadzenie dokumentacji budowy i bieżące raportowanie wykonanych prac
  • koordynacja zmian lokatorskich

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku kierownika budowy przy realizacjach budownictwa mieszkaniowego i budownictwa usługowego
  • posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi
  • umiejętności myślenia procesowego
  • wysokiego poziomu zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • wiedzy technicznej

oferujemy

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dwa rodzaje premii uznaniowej
  • stanowisko pracy na terenie Poznania
  • realizację ciekawych inwestycji
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • możliwości rozwoju zawodowego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy