Oferta pracy

Kierownik Budowy

Mostostal Warszawa S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,

  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,

  • dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów i produkcji oraz aneksów i ewentualnych korekt sprzedaży,

  • dostarczanie zweryfikowanych danych do harmonogramu finansowego,

  • koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,

  • wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań,

  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy,

  • przekazywanie budowy do obsługi gwarancyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,

  • min 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy po stronie Generalnego Wykonawcy,

  • doświadczenie w pracy przy realizacji inwestycji z obszaru energetyki,

  • dobra znajomość MS Project, MS Office, w szczególności MS Excel,

  • znajomość SAP – mile widziana,

  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • znajomość podstawowych zasad ekonomii,

  • umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,

  • pracę w zróżnicowanym zespole,

  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,

  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do kultury