Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

EKSPERTIS BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nieszawska 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • organizacja budowy i kierowanie budową, zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami (w szczególności techniczno-budowlanymi oraz BHP),

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót,

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,

  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,

  • udział w procesie ofertowania,

  • negocjowanie umów z podwykonawcami,

  • wybór podwykonawców,

  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,

  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,

  • koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe,

  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie,

  • doświadczenie w zakresie zarządzaniem Podwykonawcami na kontrakcie,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),

  • samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • komunikatywność, sumienność, punktualność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych przedsięwzięciach budowlanych,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • praca w Poznaniu.