Kierownik Budowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 26.08.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 25.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku.  Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno mieszkania z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy jest kadra pracownicza, jesteśmy więc zorientowani na rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz pozytywne relacje wewnątrz struktur.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko
    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju
    • Jasno określoną ścieżkę kariery

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – magister inżynier budownictwa
    • Posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno –budowlanej bez ograniczeń
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • Dobra znajomość MS Office, Auto CAD i programów kosztorysowych
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • Zdolności interpersonalne, umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz koordynowania ich pracy
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:

    • Realizację budowy zgodnie z umową i budżetem
    • Nadzór i koordynację prac budowlanych
    • Dotrzymanie harmonogramu prac, terminową realizację oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji
    • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym,  dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP
    • Kontrolę prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń
    • Wykonawstwo robót budowlano-montażowych w określonym na podległych mu budowach zakresie
    • Bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż. oraz zapewnienie właściwych warunków socjalnych na placach budów
    • Nadzór i kontrolę nad realizowaną budową w zakresie technicznym oraz wdrożenie nowoczesnych technologii w tym procesie
    • Nadzór nad jakością robót
    Zapraszamy do składania aplikacji na powyższe stanowisko. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agrobex Sp, z o. o moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesu aktualnej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przechowywane przez Agrobex Sp. z o. o. przez okres do 12 miesięcy.”

    Administratorem danych jest firma Agrobex Sp, z o. o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Jana Kochanowskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, 1662”. Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kochanowskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i podający dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.