Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
    Obecnie dla naszego klienta firmy działającej na rynku budowlano - inwestycyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: KB/12/2018

    Główne obowiązki należące do zatrudnionej osoby:

    • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego,
    • Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
    • Sporządzanie i aktualizacja harmonogramów prac oraz ich przestrzeganie,
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
    • Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową,
    • Budowanie profesjonalnych relacji z Podwykonawcami i Dostawcami,
    • Wykonywanie obmiarów na potrzeby prowadzonych prac,
    • Udział w przygotowywaniu wycen,
    • Realizowanie budowy zgodnie z przyjętym budżetem,
    • Przygotowywanie zestawień materiałowych,
    • Raportowanie do wyznaczonego Project Managera
    • Dbanie o wizerunek firmy i podległej budowy,
    • Współpraca z Inwestorem oraz jego przedstawicielam
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.