Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Poznań, Urbanowo (pow. nowotomyski), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDI Energy Sp. z o.o. jest częścią grupy NDI specjalizującej się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki, hydrotechniki.

    Główną działalność NDI Energy Sp. z o.o. stanowi wykonawstwo, modernizacja i remonty rurociągów przesyłowych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK ROBÓT
    Miejsce pracy: Urbanowo, Poznań, Jasło, Rzeszów, Przemyśl, Wrocław

    ZAKRES ZADAŃ

    • pełnienie funkcji Kierownika budowy w ramach prowadzone projektu w zakresie budowy gazociągów,
    • nadzór nad realizacją prac zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfiką techniczną,
    • prawidłowy nadzór nad gospodarką materiałami budowlanymi,
    • stała weryfikacja postępu pracy wykonawczych i ich zgodność z harmonogramem,
    • kontrola jakości wykonanych prac,
    • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
    • nadzór nad budżetem realizowanego projektu,
    • nadzór nad dokumentacją projektową i wykonawczą.

    PROFIL KANDYDATA

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi bez ograniczeń,
    • doświadczenie w zakresie kierowania pracami budowalnymi,
    • doświadczenie zawodowe w zakresie prac budowalnych w branży gazowniczej w tym budowa rurociągów do przesyłu gazów płynnych lub gazowych z rur stalowych o średnicy DN 500 lub większej o długości co najmniej 10 km będzie ważnym atutem,
    • praktyczna znajomość obowiązujących w branży przepisów prawa,
    • umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi w oparciu o założenia kontraktu, harmonogramu oraz założeń budżetowych,
    • samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.

    OFERTA

    • odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • realizacja ciekawych projektów,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
    • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl