Kierownik budowy

  • Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Puck, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, pomorskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma specjalizująca się w wyburzeniach i rozbiórkach budynków w Warszawie oraz w całej Polsce zatrudni Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Puck, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo

    Zadania:

    • nadzór i koordynacja prac rozbiórkowych.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wykształcenie wyższe (budownictwo),
    • dyspozycyjność,
    • uprawnienia budowlane (konstrukcyjne lub wyburzeniowe) byłyby dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • dowolną, wybraną przez Kandydata formę współpracy (umowa o pracę, B2B),
    • stabilną pracę w firmie z 20-letnią tradycją,
    • możliwość negocjacji warunków zatrudnienia,
    • szansę na przyuczenie do zawodu,
    • wolne weekendy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471
    Zadzwoń Aplikuj teraz