Oferta pracy

Project Manager

Biuro DoradczeO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Ceniona i doskonale rozpoznawalna firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów kubaturowych poszukuje do pracy doświadczonego menedżera na stanowisko:

PROJECT MANAGERNumer ref.: nr ref. PMP/01/21

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • planowanie zasobów związanych z realizacją projektu (ludzkich, materiałowych, sprzętowych, finansowych),
  • kierowanie realizacją projektu zgodnie z ustalonym zakresem, budżetem i harmonogramem czasowym
  • maksymalizacja wyników powierzonych kontraktów
  • koordynacja procesu negocjacji umów z inwestorami, a także dostawcami oraz podwykonawcami
  • stała komunikacja ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w projekcie (inwestorzy, inspektorzy, organy nadzoru budowlanego, projektanci, wykonawcy i podwykonawcy)
  • rozwiązywanie problemów i konfliktów dotyczących realizacji projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektu
  • budżetowanie i raportowanie w zakresie realizacji projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (ukończony kierunek: budownictwo)
  • min. 2-letniej praktyki na podobnym stanowisku pracy, przy realizacji projektów o wartości min. 10 mln. zł
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • biegłej znajomości organizacji procesu inwestycyjnego oraz technologii wykorzystywanych w budownictwie przemysłowym mile widziana znajomość technologii w branżach pokrewnych, tj. sanitarnej i elektrotechnicznej
  • biegłej obsługi komputera, mile widziane znajomość aplikacji typu CAD
  • twórczego podejścia do rozwiązywania problemów inżynierskich i organizacyjnych
  • umiejętności kierowania zróżnicowanym zespołem specjalistów i podwykonawców
  • najwyższej staranności, rzetelności i odpowiedzialności
  • wysokiej mobilności; konieczna zdolność do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w stabilnej i odpowiedzialnej organizacji
  • szansę realizacji ambitnych i ciekawych projektów inwestycyjnych
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych
  • atrakcyjny system wynagradzania, adekwatny do stawianych celów i osiąganych rezultatów

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy