Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Projektu branży elektrycznej

ENERWAT SP. ZO.O.

  • Niedźwiedzia 4c, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Niedźwiedzia 4c

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie, kierowanie i weryfikacja prac na budowie

  • Prowadzenie budżetu budowy

  • Przygotowywanie zamówień i negocjacja cen materiałów i usług

  • Kontraktacja podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • przygotowywanie dokumentów budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe w branży elektrycznej lub energetycznej

  • Znajomość przepisów i obowiązujących norm elektrycznych

  • Dyspozycyjność

  • Możliwa praca w delegacji

  • Znajomość środowiska CAD

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w branży elektrycznej

To oferujemy

  • Interesującą pracę na budowach

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i premiowania

Firma ENERWAT Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi z zakresu elektryki, teletechniki oraz automatyki. Tworzymy oraz optymalizujemy projekty wykorzystując wiedzę inżynierską, doświadczenie i doskonałe kontakty z dostawcami po to by łączyć w naszych usługach wysoką jakość z konkurencyjnością. W kompleksowej realizacji inwestycji opieramy się na własnej kadrze zarządzającej oraz dużej liczbie doświadczonych instalatorów. Współpracujemy z szerokim gronem inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W naszej pracy bazujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach zarówno w zakresie materiałów jak i technologii pracy, zgodnych ze standardami UE.

Przewiń do profilu firmy