Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy / Projektu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma budowlana, będąca Generalnym Wykonawcą, zajmującą się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad jakością, terminowością i dyscypliną finansową prowadzonych prac w trakcie realizacji kontraktu,
    • Reprezentacja firmy w kontaktach z inwestorami,
    • Organizacja i nadzór prac kierowników robót i inżynierów budowy,
    • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy oraz koordynacja realizacji projektu,
    • Koordynacja przygotowania odbiorów końcowych i dokumentacji powykonawczej,
    • Rozliczanie finansowe projektów,
    • Dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa (warunek konieczny),
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej,
    • Znajomość oprogramowania AutoCad, programów kosztorysowych oraz pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
    • Samochód służbowy,
    • Liczne benefity pozapłacowe,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.