Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik budowy (przebudowa linii tramwajowej)

ZUE S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad robotami drogowymi oraz torowymi,

  • przygotowanie obmiarów produkcyjnych,

  • prowadzenie budowy zgodnie z warunkami kontraktowymi FIDIC,

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektu w zakresie terminu, harmonogramu oraz cen,

  • planowanie i zarządzanie priorytetami w ramach powierzonej budowy,

  • bezpośredni kontakt z Zamawiającym,

  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej - warunek konieczny,

  • doświadczenie zawodowe przy realizacji (wykonaniu) 3 i więcej robót w pasie drogowym polegającej na budowie lub przebudowie lub modernizacji lub remoncie torowiska tramwajowego o konstrukcji bezpodsypkowej długości min. 2000 mtp. wraz z węzłem rozjazdowym tramwajowym zawierającym min. 3 zwrotnice najazdowe z napędem elektrycznym - warunek konieczny,

  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

  • znajomość branży torowej (kolejowej oraz tramwajowej),

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad,

  • prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dyspozycyjność (praca w delegacji pn. – pt.).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

  • zakwaterowanie na kontrakcie

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy