Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Top Construction Ltd. Sp.K.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budów w systemie zaprojektuj i wybuduj

  • Prowadzenie projektów modernizacyjnych

  • Nadzorowanie i uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji technicznej

  • Tworzenie harmonogramów prowadzenia prac

  • Realizacja budowy zgodnie z zaplanowanym budżetem i harmonogramem projektu,

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac

  • Odpowiedzialność za prowadzenie budowy, dziennika budowy oraz przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z modernizacją obiektów kubaturowych

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie (szukamy osób na wiele kontraktów)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę przy innowacyjnych projektach wyróżniających się na rynku polskim

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • szkolenia pracownicze

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • innowacyjne projekty

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin

Przewiń do profilu firmy