Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy / Robót Drogowych

KOBYLARNIA S.A.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja budowy

  • kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną

  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań

  • pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad prawidłowym wykonawstwem robót

  • kontrola kosztów prowadzonej budowy

  • nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców

  • realizacja powierzonego zakresu robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji drogowej

  • uprawnienia budowlane uprawniające do kierowania robotami drogowymi

  • doświadczenie zawodowe, praca na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • rzetelność, samodzielność,

  • gotowość do pracy w terenie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną

  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników

Miejsce pracy:

Droga Południowa w Legnicy

Przewiń do profilu firmy