Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy Robót Elektroenergetycznych

ELPIE Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi;
  • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
  • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku Elektrotechnika;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji Kierownik Budowy przy realizacji zadań elektroenergetycznych;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót elektrycznych;
  • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia.

Kierownik Budowy Robót Elektroenergetycznych, lubelskie