Oferta pracy

Kierownik budowy - robót

JW Budownictwo Sp. z o.o.O firmie

JW Budownictwo Sp. z o.o.

al. Korfantego 141a

Katowice

Firma budowlana z Katowic, specjalizująca się kompleksową budową domów jedno i wielorodzinnych, budynków usługowo-handlowych oraz innych obiektów budownictwa ogólnego, poszukuje pracownika do działu technicznego. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi budowami na terenie Śląska i nie tylko. Założycielami firmy są inżynierowie budownictwa posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży, mile widziane doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi- mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
  • Samodzielność, dobra organizacja własna,
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • Znajomość programu AutoCad.

Zakres Obowiązków:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi według dokumentacji technicznej,
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość prac,
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej,
  • Koordynacja zamówień materiałów,
  • Kontakt z inwestorami podczas realizacji inwestycji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JW Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JW Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Al. Korfantego 141a . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy