Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - robót

JW Budownictwo Sp. z o.o.O firmie

JW Budownictwo Sp. z o.o.

aleja Korfantego 141a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami budowlanymi według dokumentacji technicznej,

  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość prac,

  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej,

  • Koordynacja zamówień materiałów,

  • Kontakt z inwestorami podczas realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży, mile widziane doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi- mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,

  • Samodzielność, dobra organizacja własna,

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi,

  • Znajomość programu AutoCad.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Firma budowlana z Katowic, specjalizująca się kompleksową budową domów jedno i wielorodzinnych, budynków usługowo-handlowych oraz innych obiektów budownictwa ogólnego, poszukuje pracownika do działu technicznego. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi budowami na terenie Śląska i nie tylko. Założycielami firmy są inżynierowie budownictwa posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy