Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy/robót

STE CAPITAL sp. z o.o.O firmie

10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • praca w delegacjach,
  • zarządzanie procesami budowy,
  • nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
  • realizacja budowy zgodnie z założonym harmonogramem,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością,
  • współpraca dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,
  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy pracy z własnymi brygadami roboczymi
  • doświadczenie w realizacji robót żelbetowych będzie dodatkowym atutem,
  • ukończonych studiów inżynierskich bądź magisterskich na kierunku budownictwo,
  • zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego rozwiązywania problemów,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • samodzielności i zaangażowania,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • prawa jazdy kat. B,
  • uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane wykonawcze - warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • w przypadku konieczności relokacji zapewniamy hotel,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • telefon, komputer, samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Lokalizacja pracy

Praca stacjonarnie w różnych województwach na terenie kraju. Obecne budowy na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego i mazowieckiego

Kierownik budowy/robót, łódzkie