Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY ELMIX ST.PRZYWARA, M.FERET sp.j.O firmie

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budów

  • Bezpośredni kontakt z Zamawiającym w zakresie realizacji umowy

  • Nadzór od strony formalno-prawnej budowy, opracowanie i kontrola harmonogramu inwestycji, udział w odbiorze końcowym

  • Odpowiedzialność za realizację harmonogramu i procedur formalnych

  • Uczestnictwo w procesie wyboru podwykonawców

  • Organizacja prac brygadzistów oraz rozliczanie ich z powierzonych zadań

  • Organizacja prac podwykonawców oraz rozliczanie ich z powierzonych zadań

  • Organizowanie zamówień materiałowych realizowanych na podstawie aktualnych zleceń

  • Koordynowanie zaplecza magazynowego w zakresie jego dopasowania do aktualnie realizowanych zadań

  • Nadzór oraz rozliczanie brygadzistów w zakresie wykorzystywanego sprzętu

  • Ścisła współpraca z Zarządem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika robót / kierownika budowy / kierownika projektu co najmniej 3 lata

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy co najmniej kategorii B

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • Aktualne uprawnienia SEP E i D

  • Umiejętność sporządzania wycen

  • Pełne uprawnienia budowlane w zakresie elektroenergetyki

To oferujemy

  • zatrudnienie w polskiej firmie z długoletnimi tradycjami

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • możliwość rozwoju poprzez nadzór nad realizowanymi projektami oraz szkoleniami

ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY ELMIX ST.PRZYWARA, M.FERET sp.j.

Zakład Usługowo-Remontowy ELMIX Sp. J. to istniejący od ponad 25 lat partner w branży elektroenergetycznej wielu Przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Dzięki zaangażowaniu naszego Zespołu, realizujemy z obopólną satysfakcją wiele ciekawych i wymagających projektów.

Całkowicie polski kapitał, oraz ugruntowana pozycja rynkowa, czyni z nas atrakcyjnego i solidnego pracodawcę jak i partnera biznesowego.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze elektroenergetycznej, począwszy od projektu, przez wykonawstwo, aż do końcowego odbioru inwestycji – zarówno komercyjnej, jak i inwestorów indywidualnych.

Jesteśmy długoletnim i sprawdzonym partnerem przedsiębiorstw sieciowych na terenie kraju.

Przewiń do profilu firmy