Oferta pracy

Kierownik budowy

Colas PolskaO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji kierownika budowy według obowiązujących w Firmie standardów

  • kierowanie i nadzór nad przydzielonymi budowami zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, wymaganiami kosztorysowymi oraz harmonogramami

  • zarządzanie zaangażowanymi w realizację budów zespołami własnymi i podwykonawcami

  • współpraca z wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • raportowanie przełożonym wszystkich aspektów związanych z realizacją budowy

  • nadzór nad przestrzeganiem Regulaminu Pracy, przepisów BHP, P.POŻ. i ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budownictwa ogólnego lub drogowego

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość oprogramowania Ms Office, AutoCad, Ms Project

  • mobilność i dyspozycyjność w ramach województwa

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • pracę lokalną ze sporadycznymi delegacjami

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwości zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci

  • świadczenie świąteczne

  • premie miesięczne

  • premie za pracę w soboty

  • dofinansowanie karty Multisport

  • nagrodę roczną

Colas Polska

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy

Rozpatrujemy także aplikacje złożone poprzez stronę internetową Colas Polska.