Oferta pracy

Kierownik Budowy

ZISCO S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

ZISCO S.A. to firma z dużym doświadczeniem na rynku budownictwa inżynieryjnego, rynku gazownictwa oraz budownictwa kolejowego. Tradycja, jakość i innowacyjne podejście do wykonywanych projektów sprawiają, że firma posiada ustabilizowaną pozycję na rynku sektora usług budowlano-montażowych w Polsce.

Główne zadania

Nadzór:

  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny)
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach
  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Czego oczekujemy

Wykształcenie:

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska, instalacyjne

Uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych bez ograniczeń do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych na budowie (jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru) instalacji i urządzeń sanitarnych.
  • Świadectwo kwalifikacji – Uprawnienia SEP: G1, G2, G3 – mile widziane

Umiejętności:

  • doświadczenie minimum 3 lata  na stanowisku Kierownika Budowy przy budowie sieci przesyłowych gazu, sieci rozdzielczych gazu, kompleksowych obiektów gazowniczych (tłocznie gazu, węzły pomiarowo – rozdzielcze, stacje red. – pom. itp)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych
  • znajomość wymagań UDT, TDT, dyrektywy 97/23/WE
  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania robót w branży instalacji przemysłowych
  • znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD,
  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców sektora gazowniczego
  • umiejętność kierowania zespołem ludzkim
  • biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności MS EXCEL
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-Med)
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon
  • możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy