Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE DĄBROWA GÓRNICZA sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

H.P.R. Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.

Działalność z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, robót ziemnych i żelbetowych, remontów oraz modernizacji pieców przemysłowych.

Spółka stwarza możliwości rozwoju zawodowego oraz gwarantuje stałą, stabilną pracę. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierownika Budowy.

  Przykładowe obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie inwestycji o charakterze ogólnobudowlanym lub z dziedziny budownictwa przemysłowego
  • nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi
  • planowanie i kontrolowanie dostaw materiałów i sprzętu
  • nadzór nad brygadami zaangażowanymi w daną Inwestycję
  • rozliczanie realizowanych inwestycji pod względem ilościowym i kosztowym

Wymagania:

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, skrupulatność
  • motywacja, zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu oraz terminowość
  • zdolność analitycznego myślenia i łączenia faktów
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i możliwość udokumentowania uprzednio prowadzonych prac

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych i medycznych
  • Samochód, komputer i telefon służbowy.

Ogłoszenie archiwalne