Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • śląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych
    • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót
    • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie
    • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowalnym
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
    • prawo jazdy
    • znajomość pakiety MS Office AutoCad
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • samodzielność, dokładność i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.