Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

Spec Bau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi
  • nadzór i bieżąca kontrola podwykonawców i sił własnych w zakresie prawidłowego wykonania robót, BHP, logistyki,
  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
  • kierowanie pracą podległych kierowników robót, inżynierów
  • raportowanie do Kierownika Budowy i Kierownika Projektu, ścisła współpraca z innymi działami,
  • udział w kontraktacji podwykonawców
  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie przy budowie obiektów mieszkalnych wielorodzinnych ,handlowych, obiektów przemysłowych typu: hale produkcyjne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań
  • umiejętności kierowania i budowania zespołu umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności
  • znajomości języka angielskiego, niemieckiego – opcjonalnie
  • gotowości do wyjazdów służbowych – w zależności od lokalizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach
  • pakiet mulitsport,
  • ubezpieczenie grupowe.

Spec Bau Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o SPEC BAU POLSKA SP. z o.oSPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalnego wykonawcy w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Jest odpowiedzialna za realizacje m.in. takich inwestycji jak budynek biurowy GPP w Katowicach, halę ICB PHARMA Jaworzno, Uzdrowisko SANTE w Warszawie, Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej, hala produkcyjna Eurobox w Lublińcu. Obecnie jednym z głównych obiektów w trakcie realizacji jest oraz hale produkcyjne i obiekty administracyjne na terenie zakładu Magna Formpol w Tychach, obiekty handlowe wielkopowierzchniowe w Bielsku-Białej, hale przemysłowe na terenie Dolnego Śląska.

Rozpoczęcie pracy: optymalnie marzec 2021 (inne do omówienia)

Kierownik Budowy, śląskie