Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

GRANITY SKWARA IM STEFANA SKWARY GRAŻYNA SKWARAO firmie

GRANITY SKWARA IM STEFANA SKWARY GRAŻYNA SKWARA

Witosa 3

Słopsk (pow. wyszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie zaplecza budowy, nadzór nad pracami podwykonawców, przekazanie obiektu do użytkowania)

  • planowanie i koordynacja realizowanych robót – siły własne i podwykonawcy

  • nadzór nad planowaniem dostaw i ich terminowości

  • przygotowywanie harmonogramów inwestycji, dokumentacji i protokołów odbioru

  • raportowanie postępów prac, kontrola kosztów budowlanych

  • odpowiedzialność za stan BHP na budowie

  • współpraca z Zamawiającymi, uzyskiwanie pozwoleń i decyzji urzędowych niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu budowy

  • odpowiedzialność za terminowość realizacji projektów

  • przygotowywanie ofert przetargowych oraz wycen inwestycji

  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert od wykonawców i dostawców materiałów

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (obowiązkowo) oraz pracami przy obiektach zabytkowych (mile widziane).

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi

  • znajomość etapów procesu inwestycyjnego

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dążenie do celu, komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji

  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej

  • znajomość przepisów prawa budowlanego, BHP i prawa pracy

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość programów Norma i AutoCad

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (plus premie) w zależności od doświadczenia,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych,

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o współpracy na własnej działalności lub umowa o pracę).