Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

Enprom Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
Kierownik BudowyNumer ref.: Teren pracy: cała Polska oraz delegacja poza granicami Polski

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i realizacje budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Opracowywanie harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów
  • Organizacja i nadzór nad prowadzonymi robotami zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy
  • Koordynowanie prac ekip montażowych
  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk/elektrotechnika
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i poza granicami Polski – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w realizację stawianych celów
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne