Oferta pracy

Kierownik Budowy

CFE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. koordynowanie i nadzór robót budowlanych wykonywanych na budowach realizowanych przez firmę. Do zakresu obowiązków będzie należeć bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju obowiązującą w CFE Polska; ocena metod wykonania oraz zapewnienie prawidłowego wykorzystania potencjału wykonawczego; prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami; nadzór podległego zespołu pracowników fizycznych; zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych; współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami; przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Mobilność na terenie kraju będzie atutem

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole

  • uczestniczenie w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystania z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • inicjatywy dobroczynne

CFE Polska Sp. z o.o.

CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą, z belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerską.

Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie i w Twojej ocenie posiadasz kompetencje niezbędne do pracy na oferowanym stanowisku, dołącz do naszego zespołu i odkryj więcej swoich możliwości.

Poznaj naszą firmę na cfe.com.pl