Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

Democo Poland Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad robotami

  • Realizacja budowy zgodnie z projektem, harmonogramem i budżetem

  • Współpraca z podwykonawcami, nadzorem inwestorskim

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami w budownictwie mieszkaniowym i kubaturowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad, MS Projekt, MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Premię roczną uzależnioną od wyników budowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkowstwa PIIB

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych

  • Benefity pozapłacowe: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy budowlanej, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, działająca w Polsce 27 lat.

Przewiń do profilu firmy