Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy

Democo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad robotami
  • Realizacja budowy zgodnie z projektem, harmonogramem i budżetem
  • Współpraca z podwykonawcami, nadzorem inwestorskim
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami w budownictwie mieszkaniowym i kubaturowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad, MS Projekt, MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Premię roczną uzależnioną od wyników budowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkowstwa PIIB
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych
  • Benefity pozapłacowe: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Democo Poland Sp. z o.o.

Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy budowlanej, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, działająca w Polsce 27 lat.

Kierownik budowy, Szczecin