Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Roverpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 30/221 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Roverpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gintrowskiego 30/221. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

ROVERPOL sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP

  • Bieżące raportowanie do kierownictwa kontraktu nt. terminowości przekazywania frontów robót przez Zamawiającego oraz realizacji robót,

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Udział w odbiorach robót oraz niezwłoczne informowanie przełożonych o sytuacjach mających wpływ na terminowość i budżet inwestycji oraz potencjalne roszczenia,

  • System pracy mieszany (ok. 50%/50% budowa/biuro)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży drogowej.

  • Posiadanie uprawnienia (min. 3 lata) .

  • Warunkiem koniecznym jest doświadczenie na analogicznym stanowisku (jako KB lub KRD) w firmie budowlanej, przy realizacji nie mniej niż jednej roboty polegającej na budowie lub przebudowie drogi klasy co najmniej „G” o wartości 40. 000 000 zł brutto.

  • Znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość zachowania ciągłości w regionie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub częściowej współpracy w oparciu o umowę zlecenie.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole na ciekawych inwestycjach budowlanych.

  • Szkolenia z zakresu kosztów budowy i kontroli produkcji.

Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 6 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne.

Rover Infraestructuras S.A. to spółka wykonawcza o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych.

Spółka wykonuje obecnie 4 publiczne kontrakty inwestycyjne w Szczecinie i w ramach planów ekspansji firmy w regionie, dąży do zwiększenia zatrudnienia zarówno przy obecnych, jak i przyszłych projektach.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.