Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

GRYFBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

12 00017 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy nad powierzonymi inwestycjami na terenie miasta i okolic

  • planowanie, nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z umową, harmonogramem i budżetem

  • koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców

  • weryfikacja dokumentacji inwestycji

  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom

  • sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów, analiz

  • opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • uprawienia budowalne

  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • spotkania integracyjne oraz szkolenia

  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata