Kierownik budowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych

  • Sporządzanie harmonogramów, budżetów, raportów, zestawień etc.

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

  • Monitorowanie postępu prac budowlanych i wyników na budowie

  • Koordynacja pracy ekip własnych

  • Miejsce pracy: Gryfice i obszar realizowanych inwestycji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami

  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów, budżetów

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych

  • Uprawnienia budowlane

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy