Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik budowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz uprawnienia budowlane, specjalizujesz się w budowie sieci elektroenergetycznych i płynnie posługujesz się językiem niemieckim - to właśnie Ciebie szukamy.

    Nr ref.: /48/01/2019/MG/35808
    Szczecin
    oferujemy
    • wysokie wynagrodzenie plus premie
    • umowę o prace bądź kontrakt
    • prace na terenie Niemiec
    • szkolenia
    • świadczenia urlopowe
    • prywatną opiekę medyczną
    • pakiety sportowe
    • szkolenia językowe
    zadania
    • organizacja, nadzór i rozliczanie robót liniowych związanych z budową
    • uruchamianie sieci energetycznych i teletechnicznych
    oczekujemy
    • wykształcenia technicznego/ inżyniera budownictwa
    • min. 5 lat samodzielnych funkcji w budownictwie
    • uprawnień budowlanych
    • doświadczenia w budowie sieci elektroenergetycznych pow. 1 kv
    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
    • prawa jazdy
    • znajomości programów WORG, EXCEL, ACCES, NORMA.
    • mile widziane doświadczenie na rynku niemieckim.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl